Amsterdam je známý svými  165 romantickými říčními kanály s téměř 1300 mosty, 600.000 (!) bicykly, rušným nočním životem a krásnými květinovými trhy. Avšak Amsterdam nabízí víc. Fascinující místa - historické památky, umělecké skvosty a pamětihodnosti v přitažlivých čtvrtích a módní zboží na „chic“ nákupních třídách. V Amsterdamu je mnoho muzeí a galerií a tak můžete navštívit unikátní kulturní události téměř v kteroukoli hodinu vašeho pobytu. Slavná muzea jako je Rijksmuseum (např. s Noční hlídkou od Rembrandta), Van Goghovo muzeum nebo muzeum Anne Frank vás přivádějí zpět do časů dávného Holandska.
Říční kanály jsou bezpochyby jednou z nejznámějších atrakcí Amsterdamu. Podél říčních kanálů Herengracht, Prinsengracht a Keizersgracht jsou vystavěna elegantní sídla, z nichž převážná většina byla postavena během Zlaté éry. V průběhu staletí byly tyto domy zrenovovány, o čemž se můžete při projížďce těmito kanály přesvědčit.
Přátelské koncerty se budou konat v Amsterdamu a okolí, abyste okusili příležitost zpívat pro skutečně holandské publikum. Koncertními místy jsou např. kostely, koncertní sály nebo domovy pro seniory. Během přátelských   koncertů se setká vždy hostující sbor spolu se 2-3 sbory zahraničními a všichni účastníci tak mají možnost zažít mezinárodní atmosféru a navázat zahraniční kontakty. Během finálového večera se v koncertním sále v centru Amsterdamu všechny zúčastněné sbory prezentují písní dle svého výběru, na konci koncertu zazní závěrečná píseň „Tulipány z Amsterdamu“ v holandském jazyce.
Po společném koncertě následuje gala večeře s hudbou a jedinečným bufetem. Tento večer zůstane v paměti účastníků ještě hodně dlouho! Pokud si prodloužíte pobyt o jednu noc, budete mít možnost zpěvem doprovodit mši v jednom z kostelů v Amsterdamu  nebo mít prohlídku města.
 
europe amsterdam

Komentáře od zúčastněných sborů

Cantate Amsterdam | Nizozemí

13.03.-15.03.2020  |  12.03.-14.03.2021

Pro pěvecké sbory všech žánrů | Organizováno od roku 2005
top
 • Program:
  Program 3 dny /2 noci:

  1. den:
  Příjezd do hotelu v Amsterodamu v odpoledních hodinách. Ubytování a příprava na prátelský koncert. Setkání s průvodcem a odjezd na přátelský koncert. Návrat do hotelu, nocleh.

  2. den: Snídaně v hotelu, hodinová projížďka říčními kanály v centru Amsterodamu, pěší prohlídka Amsterodamu,  volno na individuální oběd, odpoledne společný koncert v koncertním sálu v centru Amsterodamu. Závěrem zpívají všechny sbory společnou píseň Tulipány z Amsterodamu. Návrat do hotelu a gala-večeře ve slavnostní atmosféře pro všechny zúčastněné sbory.

  3. den: Po snídani odjezd.

   
   

  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb.

 • Prijezd, prodlouzeni pobytu:
  Autobus:
  Upozorňujeme, že autobus musí být k dispozici během celého Vašeho pobytu v Amsterdamu.
   
  Prodloužení pobytu:
   Pobyt je plánován na 2 noci od pátku do neděle. Ovšem příjezd do hotelu musí být plánován nejpozději do 15hod., neboť přátelské koncerty se konají  večer. Pro sbory s delší cestou doporučujeme příjezd již ve čtvrtek. Při prodloužení pobytu je možno fakultativně zajistit hudební doprovod mše. Rádi Vám připravíme individuální nabídky.

   
  Cantate Amsterdam
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691