Mnichov, „metropole a hlavní město Bavorska“ je se svým překrásným okolím jedním z nejnavštěvovanějších německých měst.  Není to žádným překvapením, protože toto město nabízí skutečně mnoho: pozoruhudné památky, bavorský styl života, nejznámější německé pivovary a úchvatnou krajinu. Kulturní a sportovní události na špičkové úrovni hrají pro obyvatele Bavorska významnou úlohu.
Navzdory dynamického životnímu stylu je vždy dost času užít si pohostinného bavorského prostředí.  Pivnice a kavárny lákají k odpočinku nejen turisty, ale i obyvatele města.  Kromě toho nabízí tradiční restaurace také rozmanité pokrmy jako je sekaná, párky a klobásy.  I v noci Mnichov nabízí množství aktivit, takže vybrat si může opravdu každý.
Přátelské koncerty se konají v Mnichově a okolí, hudební doprovody bohoslužeb a slavnostní společný koncert všech zúčastněných sborů se koná v koncertním sálu nebo v kostele, kde se každý ksbor představí třemi písněmi. Společná píseň a tvoří závěr koncertu.

Pozoruhodné dny završuje závěrečná oslava s večeří s hudbou v atmosféře rustikálních mnichovských pivnic. Dále si také můžete naplánovat zajímavou a událostmi naplněnou návštěvu okolí Mnichov.

 
europe muenchen

Cantate Bavaria Mnichov | Německo

22.03.-24.03.2019

Pro sbory se sakrální hudbou | Organizováno od roku 2005
 
top

Komentáře od zúčastněných sborů

 • Program:
   Program:
   
  Sobota:
  Snídaně v hotelu, později dopoledne nebo odpoledne slavnostní společný koncert všech pěveckých sboru v koncertním sálu nebo v kostele. Večer fakultativně účast na společné oslavě všech sborů s večeří a hudbou.

  Neděle:
  Po snídani odjezd nebo na vyžádání hudební doprovod mše / bohoslužby.
   
   
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb.
 • Prijezd a prodlouzeni pobytu:
  Autobus:
  Prosím dbejte, že bus musí být k dispozici během celého Vašeho pobytu v Mnichově.

  Prodloužení pobytu:
  Při prodloužení pobytu je možné v neděli hudební doprovod mše v některém kostele v Mnichově. Rádi Vám připravíme individuální nabídky. 

  Zkrácený program – 2 noci:
  Pro sbory se zkráceným pobytem od pátku do neděle je určen pro sbory s krátší cestou jako např. z Rakouska nebo České republiky. Příjezd do Mnichova je nutný v odpoledních hodinách  nejpozději do 15:00 hod.
   
   
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691