Cantate Bratislava | Slovensko

14.11.-17.11.2019

 • Program:
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb. Je možný i krátký pobyt na 2 noci.
   
  1.den: Příjezd do hotelu v Bratislavě během odpoledne. Ubytování, večeře, nocleh

  2.den: Prohlídka Bratislavy a hradu bez vstupů. Odpoledne nebo k večeru přátelský koncert v Bratislave nebo okolí, večeře v hotelu, nocleh. 

  3.den:  Dopoledne volno nebo odjezd do Modré a exkurze manufaktury Majolika Modra a degustace vína s občerstvením. Návrat do Bratislavy a společný koncert všech sborů v koncertním sálu nebo kostele v Bratislavě. Závěrečná oslava s večeří a hudbou, nocleh.

  4.den:  Dopoledne odjezd z Bartislavy

   
   
 • Transport:
  Autobusová doprava:
  Upozorňujeme, že autobus musí být k dispozici během pobytu.

  Vlak nebo linkový autobus:
  V Bratislavě jsou možné transféry hromadnou městskou dopravou.
   
 • Zkrácený pobyt/Prodloužení pobytu
  Zkrácený pobyt:
  U pobytu 2 noci jsou možné max. 2 výstupy. Nedostatek času na prohlídky a individuální aktivity ve městě. Cena za zkrácený pobyt je uvedena v brožuře.

  Prodloužení pobytu:
  Při prodloužení pobytu organizuje music&friends i prohlídku Vídně bez vstupů a návštěvu vánočních trhů.
   
europe bratislava
Bratislava, hlavní město Slovenska je současně nejvýznamnější a největší město, které se rozprostírá po obou březích Dunaje, Malých Karpat, Podunajské a Borské nížině. Majestátní hrad je symbolem města již po staletí. Historické centrum města je městskou památkovou rezervací, jehož barokní budovy symbolizují dobu Marie Terezie a mimo dalších historických památek se zde nachází mnoho restaurací, barů, galerií a státních institucí. 300 m široký Dunaj spojuje 3 státy Slovensko, Rakousko a Maďarsko; Vídeň je vzdálená 65 km od Bratislavy a Budapešť 190 km. Nedaleko Bratislavy leží městečko Modrá se známou manufakturou na výrobu keramiky.

Očekávají Vás dva koncerty s místními a zahraničními pěveckými sbory, které se konají v koncertních sálech, nebo v honosných barokních kostelích v Bratislavě a okolí. Společná oslava s večeří a temperamentní slovenskou hudbou zastřešuje pobyt v hlavním městě Slovenska.

 

Pro pěvecké sbory všech žánrů | Organizováno od roku 2016
 
ADBR_CAR_22
ADBR-CAR_014
top
carusell-HF-01
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691