Katalánská metropole Barcelona je členem Premium Ligy evropských měst a harmonickou cestou  snoubí historii a tradice s moderním způsobem života. Za 2000 let své historie se město stalo kulturním  a ekonomickým centrem celého Středomoří; světovou slávu dosáhla  Barcelona pořádáním Olympijských her v roce 1992

Mnoho levných leteckých spojení do Girony nebo Barcelony dává možnost zvážení transférů budˇautobusem nebo i letecky.

Matiné koncert se koná v v neogotickém kostele Temple de Sagrat Cor (kostel svatého srdce) na vrchu Tibidabu, s nádherným výhledem na Barcelonu. 

Přátelské koncerty se konají v koncertních sálech nebo kostelích v Barceloně nebo okolí. Během přátelských koncertů se nabízí možnost navázání mezinárodních kontaktů s jinými sbory.

Vyvrcholením festivalu je slavnostní závěrečný koncert všech sborů v Kryptě Chrámu Sagrada Familia, symbolem města Barcelony, světoznámého architekta S. Gaudí, kde se každý sbor prezentuje dvěma písněmi.

Společná oslava všech sborů s večeří a hudbou uzavírají tento festival. Poznejte katalánskou pohostinnost a vynikající kuchyni.

Prohlídky Barcelony jsou též součástí programu. Ubytování je zajištěno v hotelích v okolí Barcelony na Costa Barcelona.

 

Cantate Catalunya Barcelona | Španělsko

17.10.-20.10.2019 |  15.10.-18.10.2020

Pro pěvecké sbory všech žánrů | Organizováno od roku 2004
europe barcelona
 • Program:
  Slouží pouze orientačně, všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a obejdnaných služeb.
   
  1.den: Příjezd do hotelu na Costa Barcelona, přípitek na uvítanou, večeře, nocleh..
   
  2.den: Prohlídka Barcelony bez vstupů, Matiné koncert v kostele Temple de Sagrat Cor v Tibidabu, přátelský koncert odpoledne nebo vecer,  návrat do hotelu, večeře, nocleh..
   
  3.den: Okružní jízda Barcelonou, volno na individuální oběd a na nákupy, později odpoledne  slavnostní závěrečný koncert všech sborů v Kryptě Chrámu Sagrada Familia v Barceloně. Oslava s večeří a hudbou, nocleh
   
  4.den:
  Po snídani vyklizení pokojů a dopoledne odjezd.

   
 • Prijezd, prodlouzeni pobytu:
  Letecká doprava:
  Nejbližší letiště jsou letiště Barcelona (BCN) a letiště Girona (GRO). Nabídky na lokální transféry autobusem Vám na vyžádání zašleme.

  Autobusová doprava:
  Upozorňujeme, že pokud přicestujete autobusem, tak dbejte prosím na to, že autobus musí být k dispozici na transféry během celého pobytu.

  Prodloužení pobytu:
  Na vyžádání Vám rádi zašleme nabídku na prodloužení Vašeho pobytu na Costa Barcelona. Relaxase na Costa Barcelona – pobyt s polopenzi v hotelu, nebo se naskýtá možnost celodenního výletu do poutního místa kláštěru Monserrat s možností dalšího individuálního krátkého koncertu v Bazilice Monserrat. Dále je možnost prohlídky výroby vína a sektu s degustací.

Komentáře od zúčastněných sborů

top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691