MusicFest Catalunya Barcelona
Katalánsko se svým hlavním městem Barcelonou jsou již po řadu let významným centrem kultury a umění. Tento festival MusicFest Catalunya obsahuje výstupy v Barceloně a historickém městečku na Costa Brava v rámci městských oslav, kombinované s velmi komfortním ubytováním v letovisku v oblasti Costa Barcelona, kde slunce a moře nabízí příjemný odpočinek. Olŕ  Catalunya!
 
MusicFest Praha-Poděbrady
Tento oblíbený festival s dloholetou tradicí, kde se hudební skupiny prezentují každoročně na otevřeném pódiu v rámci Velikonočních trhů na Staroměstském náměstí, pochod historickým centrem Prahy nebo v Lázeňské kolonádě v Poděbradech.
 
St. Patrick’s Day Dublin
V den svátku svatého Patricka - irského patrona, se konají v Irsku každoročně několikadenní velké oslavy. Pochody ve všech částech ostrova jsou ojedinělé. Nezapomenutelné jsou tradiční hudební parády v Dublinu, které Vám i přiblíží irský styl života.
 
 
Mezinárodní setkání hudebních a foklorních souborů
Prezentace na ojedinělých koncertních místech, mezinárodní atmosféra a bohatý doprovodný program - to jsou atributy, se kterými Vás srdečněme zveme se zúčŤastnit na těchto festivalech.
MusicFest Bavaria Mnichov
Bavorská metropole Mnichov, jedním z nejnavštěvovanějsích měst v Německu Vám nabízí výstupy na různých mích v centru města nebo v okolí. Poznejte bavorský styl života s hlubokou hudební a folklorní tradicí.
 
MusicFest Carlsbad
Karlovy Vary a Mariánské Lázně nejznámější lázeňská centra v Evropě, s pulzujícím lázeňským životem, ojedinělou a nádhernou architekturou. Lázeňské kolonády jsou vhodným místem pro prezentaci hudebních skupin, dechových orchestrů a folklorních souborů.
 
MusicFest Croatia
Istrijský poloostrov s městem Pula s jednou nejstarších kulturní tradicí v Evropě. Hudba nehraje jen v Aréeně anticko římském amfiteátru, ale na různých místech historických centren měst Pula a Rovinje.
 
 
Mezinárodní setkání dechových orchestrů a folklorních souborů
 
arrow-145783_960_720
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691