Mimo mezinárodních hudebních festivalů organizuje music&friends individuální koncertní turné a cesty do zahraničí s výstupy, koncerty a setkání se zahraničními hudebními skupinami. Naše dlouholeté zkušenosti nám pomáhají organizovat pobyt a koncerty  dle individuálních požadavků a přání a podle ambicí hudební skupiny nebo pěveckého sboru.

Tradicí jsou přátelské koncerty v žádané destinaci, které slouží k hudební výměně a navázání zahraničních kontaktů.  Oblíbené jsou i u pěveckých sborů doprovody mší, vystoupení na otevřených pódiích nebo koncerty v kostelích. U dechových orchestrů a kapel, mažoretek a folklorních souborů se jedná též o přátelský koncert, vystoupení v historických centrech různách měst, na otevřených pódiích nebo v koncertních sálech. Dle Vašich požadavků, výběru destinace a žánru Vám zajistíme koncertní cestu.

 
 
Individuální koncertní turné
 
Z těchto důvodů Vám neuvádíme žádné možnosti na organizování cesty, nýbrž si můžete shlédnout od music&friends uskutečněná individuální koncertní turné na webových stránkách v němčině nebo angličtině. 

Pokud máte zájem a plánujete individuální koncertní cestu, můžete nám Vaše požadavky zaslat ve formě kliknutím na Formular nabidka. My Vám zašleme dle Vašich požadavků nezávaznou nabídku.

 
 
top
INTOU_CAR_08
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691