Komentáře hudebních skupin:

top

Mnichov  je jedno z nejaktraktivnějsích metropolí Německa a cílem mnoha domácích i zahraničních turistů. Není to žádným překvapením, protože toto město nabízí skutečně mnoho: pozoruhudné památky, bavorský styl života, nejznámější německé pivovary a úchvatnou krajinu. Kulturní a sportovní události na špičkové úrovni hrají pro obyvatele Bavorska významnou úlohu. Již od roku 1950 se ve městě Olching, nedaleko Mnichova  každoročně pořádají lidové oslavy, které zahajuje průvod až 40-ti dechových kapel, fanfár a mažoretek. Průvod vede centrem města (ca 2 km) až k festivalovému stanu, kde prvním stočením sudového piva je oficiální zahájení každoročních oslav.

Další podobné lidové oslavy v Mnichově a okolí se konají v termínech měsíců května, června a začátkem září, které jsou tradičně zahajovány slavnostním pochodem.

Koncerty se konají v restauracích pivovarů a tzv. zahradních pivnicích v Mnichově, které umožňují přímý kontakt s publikem. Nikde jinde v Německu „nepulzuje život”  v zahradních pivnicích a pivovarech tak jako v bavorské metropoli.Vychutnejte si bavorskou atmosféru, která láká svým kouzlem  každoročně miliony navštěvníků! Jižně od Mnichova asi hodinu jízdy autobusem, v idylické předalpské oblasti, se nacházejí pozoruhodné pamětihodnosti jako např. zámek Linderhof, Oberammergau nebo klášter Etál. Koncerty jsou možné v i v okolí Mnichova v lázeňských a předalpských městech, v typické bavorské atmosféře a v jednom z nejkrásnějších krajin Německa.

 

MusicFest Bavaria Mnichov | Německo

21.06.-23.06.2019 | Dalsi terminy volitelne od kvetna do poloviny zari

Pro dechove orchestry, kapely, folklorni soubory a mazoretky | Organizováno od 2007
europe muenchen
 • Program:
   Program 3 noci / 4 dny:
   
  1.den: Přijezd do Mnichova odpoledne, ubytovaní, účast na průvodu v Mnichově nebo okolí, večeře, nocleh.
  2.den: Odjezd do předalpské oblasti, návšteva např. zámku Neuschwanstein a kostela Wieskirche, koncert v jedné předalpské lázeňské obci, večeře a návrat do Mnichova, nocleh.
  3.den: Dopoledne prohlídka Mnichova a odpoledne koncert v jedné zahradní restauraci nebo ve známých pivnicích v Mnichově, večeře, nocleh.
  4.den: Po snidani odjezd

   
  Návrh programu je pouze orientační.

   Program 2 noci / 3 dny:

  1.den: Přijezd do Mnichova odpoledne, ubytovaní, účast na průvodu v Mnichově nebo okolí, večeře, nocleh.

  2.den: Prohlídka Mnichova dopoledne a odpoledne  koncert v jedné zahradní restauraci nebo ve známých pivnicích v Mnichově, večeře, nocleh.

  3.den: Po snidani odjezd

  U zkráceného programu není čas na individuální aktivity v Mnichově !

 • Prijezd a prodlouzeni pobytu:
  Doprava autobusem:
  Autobus musí být k dispozici na transféry po Mnichově a okolí. Především v den příjezdu a navazující program v ten samý den musí být v souladu s počtem hodin řidiče.

  Prodloužení pobytu:
  Pro hudební skupiny je mnoho alternativ na prodloužení pobytu. Na vyžádání Vám zašleme nabídku. Nejen prodloužení pobytu v Mnichově s dalším koncertem je zajímavý, ale i pobyt v Norinbergu nebo v Salcburku s koncertem.
   
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691