Komentáře hudebních skupin:

Když v roce 1348 císař Karel IV. při lovu jelenů objevil teplý pramen, tak netušil, jaký velký objev se mu podařil. Karlovy Vary, jedno z nejelegantnějších evropských měst prožily svůj největší rozkvět v 19. století a jsou první adresou v lázeňské léčbě v České republice. Karlovy Vary, perla Čech, poutající a ojedinělé, s pulzujícím životem a nádhernou architekturou.  Mimo lázeňských budov, kolonád a pavilónů v empírském a secesním stylu byl v roce 1737 dokončen barokní kostel Máří Magdalény od Kiliána Ignáze Dientzenhofera a je nejcenější historickou budovou Karlových Varů.

Též jedním z nejstarších hotelů střední Evropy je tradiční Grandhotel Pupp v Karlových Varech.

Mariánské Lázně jsou dalším nejznámějším městem v západních Čechách. Město v parku nebo park ve městě s ojedinělou architekturou. V samotném městě se nachází 40 léčivých pramenů a v blízkém okolí neskutečných 100 přírodních pramenů. Lázeňskou čtvrť dominuje honosná kolonáda a zpívající fontána.

Koncerty v obou městech se konají na kolonádách pro lázeňské hosty, turisty a domácí publikum.

 

MusicFest Carlsbad | Západní Čechy

07.06.-10.06.2019

Pro dechove orchestry, kapely, folklorni soubory a mazoretky | Organizováno od 2014
europe carlsbad
 • Program:
  Program:
   
  1.den:  Prohlídka Karlových Varů bez vstupů s ochutnávkou různých minerálních vod. Volno na individuální oběd, hudební zkouška v hotelu, a odpoledne koncert v Mlýnské kolonádě, večeře v hotelu, nocleh.

  2.den: Prohlídka Mariánských Lázní bez vstupů, koncert na Kolonádě, přátelský koncert v historickém koncertním sálu společně se všemi zúčastněnými sbory v Mariánských Lazních nebo okolí, fakultativně oslava s večeří a hudbou s ostatními sbory.  

  3.den: Po snídani vyklizení pokojů a dopoledne odjezd.
   
  Slouží pouze orientačně, všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a obejdnaných služeb.
 • Transport:
  Doprava autobusem:

  Prosím mějte v patrnosti, že autobus musí absolvovat všechny transféry spojené s Vaším programem.

   
top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691