Katalánská metropole Barcelona je členem Premium Ligy evropských měst a harmonickou cestou  snoubí historii a tradice s moderním způsobem života. Za 2000 let své historie se město stalo kulturním  a ekonomickým centrem celého Středomoří; světovou slávu dosáhla  Barcelona pořádáním Olympijských her v roce 1992. Mnoho levných leteckých spojení do Girony nebo Barcelony dává možnost zvážení transférů budˇautobusem nebo i letecky. Koncerty pro dechové orchestry, folklorní soubory a mažoretky se konají na otevřených pódiích a prostranství v Barceloně, jako např. ve Španělské vesnici nebo v oblasti olympijského přístavu. Posluchačí jsou především turisté a domácí publikum.

Další výstup je v historickém městečku poblíž Girony na Costa Bravě, na otevřeném pódiu na historickém náměstí vedle katedrály, kde  středověk se svými úzkými uličkami zrcadlí dějiny do současné pohádkové nostalgie.  Vyvrcholením festivalu je společná oslava s večeří a hudbou všech zúčastněných hudebních skupin uzavírají tento festival. Poznejte katalánskou pohostinnost a vynikající kuchyni.  Prohlídky Barcelony a Girony jsou též součástí programu. Ubytování je zajištěno v hotelích v okolí Barcelony na Costa Barcelona.

 

MusicFest Catalunya Barcelona | Španělsko

10.10.-13.10.2019

Pro dechove orchestry, kapely, folklorni soubory a mazoretky | Organizováno od 2017
europe barcelona
 • Program:
  Všechny hudební skupiny obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb.
   
  1.den (čtvrtek): Příjezd do hotelu na Costa Barcelona nebo Costa Brava, přípitek na uvítanou, přivítání asistentem od music&friends, ubytování, večeře, nocleh

  2.den (pátek): Dopoledne odjezd do Barcelony, prohlídka Barcelony bez vstupů, koncert na otevřeném pódiu v Barceloně, volno, pozdě odpoledne návrat do hotelu, večeře, nocleh

  3.den (sobota): Dopoledne odjezd do Girony, prohlídka středověkého města bez vstupů, pokračování v ceste k místu výstupu. Koncert na otevřeném pódiu na náměstí historického města, které je známo svými lidovými oslavami. Pozdě odpoledne návrat do hotelu, volno, večer oslava s večeří a hudbou pro všechny hudební skupiny, nocleh

  4.den (neděle):Po snídani vyklizení pokojů a dopoledne odjezd.
   
   
 • Príjezd, prodloužení pobytu:
  Autobusová doprava:
  Upozorňujeme, že pokud přicestujete autobusem, tak dbejte prosím na to, že autobus musí být k dispozici na transféry i během celého pobytu.
   
  Vlaková doprava a linkovým autobusem:
  Velmi komplikované a nedoporučujeme. Je nutno dodatečně zajistit pak autobus na transféry v místě pobytu.
  Nabídky na lokální transféry autobusem Vám na vyžádání zašleme.
   
  Letecká doprava:
  Nejbližší letiště jsou letiště Barcelona (BNC) a letiště Girona (GRO). Upozorňujeme, že je příplatek za transport hudebních instrumentů. Nabídky na lokální transféry autobusem Vám na vyžádání zašleme.
   
  Prodloužení pobytu:
  Pro hudební skupiny, které plánují delší pobyt, na vyžádání obdržíte nabídku na prodloužení pobytu i na další možný výstup a nabídky na exkurze:
  Koncert v letovisku v rámci hotelové animace
  Exkurze do poutního místa Baziliky Monserrat
  Exkurze na výrobu sektu s ochutnávkou
  Návštěva Akvária v Barceloně 

   
   
CABA_CAR_12
CABA_CAR_14
top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691