Komentáře hudebních skupin:

Istrie byla a znovu je jedním z nejoblíbenějších prázdninových oblastí Středozemního moře. Historie, kultura a slunce zde tvoří optimáolní podmínky. Jedním z nejstarších a nejznámějších měst i mimo hranice země je Pula: se slavným římským amfiteátrem, jedním z největších ve své době

Pula nabízí koncertní místa pro dechové skupiny, folklorné soubory a mažoretky, podmalované i šaramantním balkánským temperamentem. V nejkrásnějším ročním období je možnost mimo prohlídek pamětihodností a projížďky lodí i mnoho dalších aktivit. Při prodloužení pobytu je možná návštěva Triestu nebo Benátek v Itálii.

Koncerty na otevřených pódiích se konají v pěších zónách v Pule nebo v koncertních dálech v Rovinje, známém rybářském městečku, cca. 30 km vzdáleném od Puly. Mnoho domácích posluchačů a turistů jsou vděčnými posluchači.

Závěrem Vás očekává společná oslava s večeří, nápoji a hudbou všech hudebních skupin v kongresovém sálu hotelu ležícím přímo na pláži.

 

 

MusicFest Croatia | Chorvatsko

17.05.-20.05.2019

Pro dechove orchestry, kapely, folklorni soubory a mazoretky | Organizováno od 2011
europe croatia
 • Program:
  Slouží jen orientačně; všechny sbory obdrží individuálně vypracovaný program dle vlastních požadavků a objednaných služeb..
  1.den: Příjezd do hotelu, ubytování, večeře v hotelu.
   
  2.den: Snídaně v hotelu. Prohlídka Puly. V poledne slavnostní zahájení festivalu s občerstvením a nápoji. Odpoledne koncert v pěší zóně města na otevřeném podiu. Večeře v hotelu.
   
  3.den: Snidaně v hotelu. Dopoledne odjezd do Rovinje, krátká prohlídka města. Volno na individuální oběd, nebo fakultativně projížďka lodí. Odpoledne nebo večer koncert. Fakultativně večer účast na závěrečné večeři.
   
  4. den: Po snidani odjezd z hotelu nebo fakultativně prodloužení pobytu.

   
 • Prijezd, prodlouzeni pobytu:
  Doprava autobusem:
  Berte v patrnosti, že autobus zajišťuje i všechny Vaše transféry v místě pobytu.
   
  Doprava vlakem nebo linkovým autobusem:
  Nedoporučuje se, je velmi komplikované a v místě pobytu by se musely zajišťovat transféry nutné dle programu.
   
  Letecká doprava:
  Nejbližší cílová letiště jsou Pula (PUY), letiště Záhřeb (ZAG) a v Benátkách v Itálii (VCE). Na vyžádání Vám bude zaslána nabídka na pronájem autobusu na Vaše transféry spojené s programem. Pod Service naleznete další informace k rezervaci letenek

  Dostat se na Istrii je skutečně jednoduché: letecky na letiště v Pule či Trieste. Nebo zvažte tento skvělý zážitek: letecky do Benátek a pak motorovým člunem do města Rovinj! Váš pobyt můžete zkombinovat s pobytem v Benátkách nebo Trieste nebo můžete navštívit některé ze známých měst v Chorvatsku, jako např. Zadar či Dubrovník.
   
top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691