Cantate Bavaria Mnichov
Mnichov, metropole Bavorska, je známá hlubokou kulturní a hudební tradicí. Setkání pěveckých sborů na jaře vám nabízí účast na přátelských koncertech, slavnostní společný koncert vsech sborů v koncertním sálu nebo v kostele v Mnichově, na vyžádání hudební doprovod mše/bohuslužby a bavorský večer na závěr!
 
Cantate Budweis
České Budějovice v Jižních Čechách jsou proslavené svým pivem - jižní Čechy však nabízejí mnohem vic: středověká centra, aktraktivní koncertní místa v Českých Budějovicích a slavnostní koncert v zámecké jízdárně na zámku v Českém Krumlově›, který je zařazen na seznam památek UNESCA.
 
Cantate Carlsbad
Karlovy Vary a Mariánské Lázně jsou nejznámějšími lázeňskými městy ve střední Evropě. Goethe a Richard Wagner navštívili Mariánské Lázně. Car Petr Veliký pobýval v Karlových Varech. Tato lázeňská centra jsou neoblibenějšímí výletnímí místy nejen pro zahraničŤí návštěvníky. Toto setkání pěveckých sborů se prezentuje v nejkrásnějším jarním období.
 
Cantate Croatia
Pula, Jedním z nejstarších měst poloostrova Istria je Pula známá se svým římským Amfiteátrem, významné kulturní pamětihodnosti zejména z antické doby. Očekávají Vás  hudební událostí – přátelský koncert a slavnostní závěrečný koncert všech pěveckých sborůvynikajícízázemí pro setkání pěveckých sborů v krásném jarním období!
 
Cantate Dresden
Drážďany - perla na řece Labe – neobyčejné místo pro konání mezinárodního setkání sborů. Po katastrofálním zničení města během 2. světové války si město prošlo dlouholetou rekonstrukcí, kdy byl také plně zrekonstruován “Frauenkirche” (kostel Matky Boží), který byl znovuotevřen v roce 2005. Očekává Vás krátký výstup v kostele Matky Boží, prátelský koncert a společný koncert všech zúčastněných sborů.
 
 

Aktraktivní koncertní místa, mezinárodní atmosféra, pestrý doprovodný program Vás očekává při mezinárodních festivalech music& friends™ bez soutěžního napětí. Organizace koncertů za profesionálních podmínek pro pěvecké sbory a sdružení je jeden z hlavních cílů naší dlouholeté čŤinnosti.

Adventní zpěvy v Praze
Stověžatá Praha je úžasné město se starou hudební tradicí. Vánoční trhy na Staroměstském náměstí, jedním z nejkrásnějších mist v Evropě, koncertní sály a kostely lákají každoročně mnoho sborů z celého světa k prožití předvánočního času v Praze. music&friends organizuje tyto koncerty každým rokem pro více než 40 pěveckých sborů z Čech a zahraničí.
 
Cantate Bratislava
Bratislava hlavní město Slovenska je dalším atraktivní destinací pro koncerty v předvánočním čase. Poznejte slovenskou metropoli a její hudební tradice.
 
Cantate Amsterdam
Mezinárodní setkání sborů se v hlavním městě Holandska se konalo poprvé v březnu roku 2005. Holandsko je známé svými větrnými mlýny, kanály, cyklisty a dřeváky. Očekávají Vás přátelské koncerty, společný koncert a oslava se všemí  zúčastněnými sbory..
 
Cantate Catalunya
Setkání pěveckých sborů v Barceloně, hlavním městě Katalánska ve Španělsku, se tradičně koná v měsíci říjnu. Očekávají Vás koncerty na atraktivních místech v Barceloně, jako je koncert v Kryptě Sagrada Familia, v románském  kostele sv. Anny v gotické čtvrti Barcelony; slavnostní společný koncert všech sborů a společná oslava s večeří pro všechny sbory.
 
Velci mistří Praha
Jedná se o workshop pro ambiciózní pěvecké sbory. Jeden Pěvecký sbor nebo i vice sborů nastudují společně hudební dílo za doprovodu profesionálního orchestra a sólistů v Praze. Závěr tvoří společný koncert v Praze.
 
 
 
Mezinárodní setkání pěveckých sborů
 
top
Germany
Grossbritannien
tschechien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691