Služby | Informace | Formuláře
 
 • Dotazy & Odpovedi
  D: Našli jsme levné ubytování v místě akce a chceme se účastnit pouze koncertů bez dalších služeb od music&friends.
  O: Z principiálního hlediska toto neumožňujeme. Organizace koncertů je součástí „balíčku služeb“, který nelze rozdělovat. Místní sbory mají možnost se účastnit za jiných podmínek.
   
  D: Balíček služeb obsahuje ubytování a další služby, ale neobsahuje dopravu – kdo organizuje dopravu?
  O: Každá skupina má možnost si zajistit svoji vlastní dopravu na akci (autobusem, vlakem nebo letecky). music&friends nabízí možnost v místě konání zorganizování dopravy soukromými autobusy pro transfery na koncerty, prohlídky města apod. Pokud přijede skupina vlastním autobusem, autobus musí být k dispozici během celého programu.
   
  D: Je možné do programu festivalu zahrnout naše individuální požadavky nebo musí být program stejný pro všechny zúčastněné skupiny?
  O: Každá skupina dostane individuálně vypracovaný program, nicméně koncerty festivalu jsou dané pro všechny. Můžeme ale zařídit individuální prohlídky s průvodcem, stravování, prodloužení pobytu apod.
   
  D: Jaký je časový rozvrh na přihlášení na festivaly?
  O: Každý festival má svůj termín pro přihlášení a též termín, do kterého lze zrušit přihlášku bez dalších závazků. Music&friends nabízí skupinám dostatečnou časovou rezervu. Až po těchto časových limitech se rezervace stává závaznou a tudíž z ní plynou storno podmínky a storno poplatky při pozdějším zrušení celé skupiny.
   
  D: Doporučili byste nějaké zdravotní pojištění na pobyt v zahraničí?
  O: To záleží na místě konání akce. V rámci států EU nabízí mnoho zdravotních pojištění pokrytí výloh na základní zdravotní péči v zahraničí. Ohledně zdravotního pojištění v zahraničí se též prosím obraťte na vaší pojišťovnu.
   
  D: Doporučili byste pojištění pro případ, že zrušíme účast?
  A: Na mnoho akcí music&friends jsou podmínky při zrušení až do 10% osob z celé skupiny bez poplatků. To samozřejmě neplatí pro zrušení letenek a jiného způsobu dopravy. Obzvláště letecká doprava má přísné storno podmínky. Cestovní pojištění jsou platná většinou v případě vlastní vážné nemoci, případně smrti příbuzné osoby. Ale obecně jiné důvody nejsou akceptovány.
   
   
 • Obecne informace
  music&friends má dlouholeté zkušenosti  v oblasti organizování festivalů a koncertů pro amatérské hudební skupiny a pěvecké sbory. Nabízíme služby od prvního kontaktu s námi až po Váš návrat z festivalu.

  Naše brožury s detailními popisy mezinárodních festivalů obsahují 12 až 16 stran a tím prakticky zodpoví všechny nejdůležitější dotazy. U individuálních koncertních turné Vám bude dle Vašich požadavků a představ vypracována detailní nabídka.

      Abyste měli dostatek času k potvrzení účasti na festivalu ve Vašem pěveckém sboru nebo hudební skupině, naše přihlášky obsahují časové limity, do kterých můžete bez jakýchkoliv závazků od smlouvy odstoupit.
      Přibližně 14 dnů před odjezdem obdržíte individuální detailní program až po jméno a mobilní číslo Vašeho průvodce na místě.
       Lokální průvodce Vám bude nápomocen při ubytování v hotelu, doprovází Vás též ke koncertům a během dalších objednaných služeb.
      Jsme pojištěni v zahraničí proti škodám způsobených třetí osobou  (platné pouze u služeb u nás objednaných, tzn. i při koncertech) v hodnotě ve výši až do € 7 miliónů a nenahrazuje standartní úrazové pojištění.  Např. ublížení na zdraví při požáru v koncertním sále při výstupu nebo uvolněné zábradlí balkónu v hotelu…

   
 • music&friends

  Mezinárodní síť nezávislých společností nabízí profesionální informace, konzultace, přípravu a realizaci všech akcí pořádaných sdružením music&friends™ v mnoha zemích Evropy, Asie a Severní Ameriky.
  Všichni partneři mají dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu a s koordinací a organizováním festivalů. Tyto zkušenosti Vám zaručují, že od první chvíle budete dostávat kompetentní informace a rady.
  Kromě hudebních akcí uvedených na těchto stránkách jsou partneři music&friends aktivní také v dalších obchodních odvětví. Dlouholeté spojení mezi partnery music&friends  má za výsledem profesionální spolupráci a kvalitní úroveň všech akcí. Každá akce a festival má též svoji specifickou podobu, která vždy odráží kulturu a historii daného regionu.
  Účast na mezinárodních festivalech přinese vaší skupině dlouhodobou motivaci. Výsledky a dojmy zúčastněných skupin si můžete přečíst v komentářích k jednotlivým festivalům. Zajímavé a atraktivní hudební zkušenosti též nabízí příležitost najít nové zpěváky a hudebníky do vaší skupiny.
   

Všechny údaje jsou bez záruky

top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691