Svatý Patrick je patronem celého věčně zeleného irského ostrova. 17. Březen, svátek svatého Patrika je snad nejbouřlivější irskou oslavou, pro hudbou zainteresovaní Irové jeden z nejdůležitějších svátků v roce. Průvody v mnoha městech a obcích, hudba a oslavy až do ranních hodin – to je karneval v Irsku.

Hlavním městem Irska je kosmopolitní město Dublin, jedno z nejdynamičtějších měst v Evropě. Zahraniční investoři zásadně přispěli k jeho rychlému rozkvětu.  Očekává Vás typické historické centrum s gregoriánskou architekturou, mnoho muzeí,  mnoho restaurací, barů a klubů, ve kterých jsou noci příliš krátké v tak příjemné atmosféře, radosti a zábavy.

Účast na hlavním pochodu centrem Dublinu je možno získat pouze na základě obsáhlého a zdlouhavého procesu výběru. My Vám můžeme zajistit účast na pochodech v předměstích Dublinu a v okolních městech a tím se Vám nabízí možnost snadněji navázat kontakty k jiných hudebním skupinám.  Váš pobyt samozřejmě obsahuje i prohlídky nejdůležitějších památek v Dublinu. Dlouhodobé plánování je podmínkou účasti, neboť  k tomuto termínu jsou vesměs vybukovány všechny lety.
 

St. Patrick’s Day Dublin | Irsko

16.03.-19.03.2018 | 16.03.-19.03.2019 | 16.03.-19.03.2020

Pro pochodové dechové orchestry a mažoretky | Organizováno od roku 2000
 • Program:

  16. března: Přílet do Dublinu, přivítání průvodcem na letišti, transfér autobusem do hotelu, ubytování, večeře, nocleh
   
  17. března: Transfér autobusem k výchozímu místu průvodu, později odpoledne návrat do hotelu, večeře, nocleh
   
  18. března: Okruh s autobusem s výkladem po Dublinu, exkurze do výrobny wisky do Old Jameson Whiskey Destilerie včetně degustace, večeře, nocleh
   
  19. března: Transfér na letiště, odlet.

 • Cesta do Irska:
  Letecká doprava:
  Nejbližší letiště v Irsku jsou Letiště v Dublinu (DUB) nebo eventuálně v Corku (ORK). Transféry letiště – hotel – letiště jako i transféry během pobytu v Dublinu zajistí na vyžádání  music&friend. Je problematický transport s hudebními nástroj, které se musí transporotvat jako samostatné zavazadlo. Eventuálně je levnější pronájem velkých hudebních nástrojů v Dublinu.
   
  Doprava autobusem a trajektem:
  Alternativou je možná cesta autobusem a převoz trajektem z francouzského přístavu Le Havre do jižního Irska. Vzhledem k tomu, že cesta lodí trvá 72 hod., je nutno si zajistit i kabiny na lodi. Tímto se cesta prodlouží a znatelně prodraží. Ovšem vyřeší transport velkých hudebních nástrojů.
StPatricksFestival1
 • Podminky k ucasti na pochodu Dublinem:

  Průvod sv. Patrika (St. Patricks Parade) prochází historickým centrem v Dublinu po  trase cca. 2,6 km dlouhé (čas cca. 90 minut). Vzhledem k tomu, že je vybrán a povolen pouze určitý počet skupin a souborů, je nutno zaslat žádost nejpozději do 30. září  na účast v následujícím roce.

  Nejpozději do 4 týdnů od doručení žádosti obdržíte pak vyjádření, zda-li se průvodu můžete účastnit nebo ne. Účast na průvodu je zdarma. Náklady na dopravu a ubytování si hradí skupiny sami.

  Velmi rádi Vám pomůžeme se žádostí a programem na pobyt v Dublinu.
   

top
Germany
Grossbritannien
tschechien
italien
© 2017 all rights at buchmann touristic & consulting
Kontakt:
music&friends | Marie Buchmann
Sandstr. 1 b | D-53757 Sankt Augustin
YouTube
Facebook

fon +49 (0)2241 204691 |  fax +49 (0) 2241 21894

email
Preposli odkaz pratelum

.

Telefon +49 (0)2241 204691