Komentáře klientů

Vážená paní Buchmann, moc děkuji za fotky a pozdravy! Dojely jsme v pořádku. Moc jsme si celý pobyt užily a jak říkáte, zůstanou nám krásné vzpomínky. Vše bylo perfektní, jako vždy výborně zorganizované a i počasí nám velmi vyšlo. Mějte se moc krásně a někdy, doufám dřív, než za 7 let, nashledanou! Opatrujte se, s pozdravem za celý Špalíček

Špalíček, Česká republika
Cantate Catalunya Barcelona 2022

Děkujeme za krásný zážitek. Velmi si vážíme, jakou záslužnou práci pro kulturu děláte i v době, kdy se všechny finanční prostředky věnují většinou na sport. Budeme mít krásné vzpomínky. Sbor byl nadšený. Srdečně zdravím a někdy zase na viděnou.

Chorus Laneum, Česká republika
Cantate Catalunya Barcelona 2022

Milá Marie, už jsme se nestačily rozloučit, ale musím za sbor poděkovat za úžasný, nezapomenutelný zážitek, který jsi nám darovala, za sebe a věřím i za všechny zpěváky musím říci, že tyto čtyři dny vydaly nejméně za celý týden, moc a moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Aurum Chomutov, Česká republika
Cantate Catalunya Barcelona 2022

ďakujeme veľmi pekne za všetko, táto skúsenosť je pre nás nezabudnuteľná.
Moje dievčatá boli nadšené z krásneho hotela, koncertov, pamiatok, veľmi boli spokojné s Jankou ako delegátkou. Nezabudnuteľný zážitok bola spoločná večera a spoločné spievanie v prístave, ďalej Gaudího krypta a tiež Montserrat. Veľmi si to vážime a ďakujeme za tvoju organizáciu. Pevne veríme, že sa ešte do Barcelony vrátime. Ďakujeme za fotky, budeme čakať na ďalšie.

Vokálny zbor ENTHEA, Slovensko
Cantate Catalunya Barcelona 2022

Chlapecká kapela a jeji doprovod se minulý víkend vratili v pořádku z Chorvatska a plni dobrých dojmů. Nechtěl jsem si nechat ujít příležitost poděkovat Vám a Vašemu týmu jako vždy za perfektní přípravu a realizaci. Soulad hudebních vystoupení s turistickým zážitkem se i tentokrát velmi osvědčil. Přeji Vám vše nejlepší do budoucna a jsem si jistý, že i příště bude Chlapecká kapela realizovat bližší poznávání Evropy opět s music&friends !

Chlapecká kapela města Nördlingen
Koncertní cesta do Chorvatska 2022

Mužský pěvecký sbor Männerchor Völs am Schlern vám velmi děkuje za perfektní organizaci v Barceloně a okolí! Cítili jsme se velmi pohodově jak v hotelu, na všech exkurzích a i při koncertech. Také strava byla výborná! Koncerty v Tibidabu a v Kryptě Sagrada Familia byly nádherné a zůstanou nám dlouho v paměti Toto koncertní místo bylo jedním z vrcholů naší sborové kariéry!
... hasta luego y gracias! 

Männerchor Völs am Schlern , Itálie
Cantate Catalunya Barcelona 2019

Jménem pěveckého sboru Carrigaline Singers a jako jednoho z jejich organizátorů bych rád poděkoval music&friends za velmi úspěšnou cestu do Barcelony na festival Cantate Catalunya 2019. Byl to náš druhý výlet s music&friends (2016 Amsterdam) a tato koncertní cesta byla také příjemná. Tento víkend se v Barceloně konaly velké protesty a music&friends velmi profesionálně zorganizovalo koncerty v bezpečném a krásném prostředí v kostele na hoře Tibidabo a v kryptě Sagrada Familia, což je nezapomenutelným zážitkem pro celý sbor. Náš hotel byl vynikající. Ještě jednou děkujeme a doufáme, že v budoucnu můžeme s Vámi organizovat další koncertní cestu!

Carrigaline Singers, Irsko
Cantate Catalunya Barcelona 2019

Úžasné! ... Především bych Vám velmi ráda poděkovala za odpovědnou a obezřetnou reakci na nepokoje v Barceloně a to přesunutím přátelského koncertu do Tibidabo mimo centrum Barcelony. Takže jsme se mohli v pátek nerušeně zúčastnit koncertu a poslechnout si další pěvecké sbory. Velmi se mi líbílo, že mohl v sobotu dle programu proběhnout koncert v Kryptě Sagrada Familia v Barceloně. ... Dokážu si představit, jaké napětí jste díky nepokojům prožívali! Mohu vás ujistit, že jsme se nikdy necítili ohroženi v Barceloně. A to pouze díky Vaší pečlivé organizaci a podpoře! Barcelonu jsme si plně vychutnali! Prohlídka města po koncertu v sobotu a večeře v olympijském přístavu byly také úžasné, i 13 cestujících rodičů strávili přerkásný večer!

Mládežnický sbor Jugendkammerchor Voces Juvenales des Geschwister-Scholl-Gymnasiums Sängerhausen, Německo
Cantate Catalunya Barcelona 2019

Děkujeme mnohokrát za organizaci naší opětovné a nádherné koncertní cesty do PRAHY! Našim zpěvákům se vše nesmírně líbilo a vzpomínají na krásný výlet!

Chorgemeinschaft Unterpfaffenhofen-Germering, Německo
Adventní zpěvy Praha 2019

Koncertní cesta je vždy vrcholem klubového života sboru. Pokud mají zpěváci pak ještě příležitost prokázat své umění, tak je to velmi ojedinělé potěšení. Letos nás koncertní cesta přivedla do saského hlavního města Drážďany na 7. setkání pěveckých sborů „Cantate Dresden 2019“. Tato mezinárodní akce trvala několik dní a všechny zúčastněné sbory byly vysoce kvalitní. Společná vystoupení na historických místech, jako je v kostele Matky Boží Frauenkirche, v kostele U kříže Kreuzkirche nebo v kostele U tří králů Dreikönigskirche jsou nezapomenutelná. Kromě zpěvu byl dostatek času na poznání Drážďan, saské kulturní metropole. To vše bylo možné díky vynikající organizaci Wolfgangem Buchmannem, music&friends a místní Unií sborů východního Saska a při a realizaci této akce.

MGV Liederkranz Rohr, Německo
Cantate Dresden 2019

Jménem celého sboru děkuji za skvělé dny v Drážďanech.

Chor Einklang Winsen, Německo
Cantate Dresden 2019

Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek! Přes všechny potíže [poznámka: počátek omezení kvůli korona-virusu] jsme mohli zažít úspěšnou akci a bylo to opravdu skvělé. Ještě jednou vám děkuji za organizaci a bezproblémový průběh akce. Nedoufali jsme, že za současných stížených podmínek si prožijeme hezké setkání! Možná, že se zúčastnáme další podobné akce.

Volkschor Spergau, Německo
Cantate Amsterdam 2020

.. jménem celého sboru bych Vám i Vašemu manželovi chtěl ještě jednou poděkovat. Byla to pro nás nová zkušenost poté, co jsme se již zúčastnili podobných akcí ve Slovinsku a Itálii. Nikdy jsme nezažili tak dokonalou organizaci, přesné doržování časů a skvělou podporu. Měli jste vždy pro nás čas a byli nám vždy k dispozici nejen jako partneři ale i jako přátelé. Nádherné prostředí obou českých měst a jejich jedinečný vkus dodaly této akci zvláštní kouzlo. Zůstaly nám nezapomenutelné vzpomínky. Přejeme vám vše nejlepší, hodně zdraví a mnoho nápadů na posílení mezinárodní sborové hudby, jako i mnoho dalších nadšených a spokojených účastníků, jako jsme byli my.

Friedrich Silcher Chor Dippoldiswalde, Německo
Cantate Carlsbad 2019

MNOHOKRÁT DĚKUJEME!!!!! Vrátili jsme se ohromeni z Prahy: pobyt, město, koncerty, všechny památky, které nám PAVLA ukázala, skvělá atmosféra v souboru, to vše bylo OJEDINÈLÉ A KRÁSNÉ!
Všechno se vydařilo a členové již hovoří o příštím festivalu !!!!
NA PRAHU NEZAPOMENEME ! 

Trachtengruppe Trub/Trubschachen, Švýcarsko
MusicFest Prag 2019

Pěvecký sbor Neubrandenburger Volkschor děkujě ještě jednou za skvělou koncertní cestu na festival Cantate Budweis. Organizace, hotel, harmonogram - celý program byl optimální. Všechno bylo optimálně organizované. Setkání s ostatními sbory se nám velmi líbilo. Byl to náš 27. sborový výlet a podle všech členů nejkrásnější výlet. Děkujeme Vám!

Neubrandenburger Volkschor, Německo
Cantate Budweis 2019

Děkujeme za skvělou organizaci !! Všichni jsme nadšení a budeme o této cestě hodně dlouho hovořit a kochat se krásnými fotografiemi. Doufám, že se vám to také líbilo a možná někdy opět nashledanou.

Mü–Ha Ranchers Müswangen, Švýcarsko
MusicFest Prag 2019

... .. dovolte mi, abych tímto Vám osobně i Vaší organizaci music&friends poděkoval za možnost zazpívat si s Dětským pěveckým sborem Viola na 19. Mezinárodních zpěvech v Praze. Byla to pro nás jubilejní, desátá účast na těchto zpěvech a jako každý rok jsme byli také i letos velmi spokojeni s výbornou organizací našich vystoupení i se zajištěním ubytování. Skvěle jsme si letos předvánoční Prahu opět užili. Přeji Vám i nadále mnoho sil a energie pro organizování všech skvělých hudebních akcí, které nám muzikantům nabízíte.

Dětský pěvecký sbor VIOLA, Žamberk, Česká republika
Adventní zpěvy Praha 2017

... všichni jsou velmi, velmi šťastní z nádherných fotografií a také z nádherného času, který jsme strávili v Chorvatsku ...

Gemischter Chor Neukieritzsch, Německo
Cantate Croatia 2019

Celkově byli všichni účastníci zájezdu velmi spokojeni s Vaší organizací, hotelem, koncerty a průvodkyní Janou. V rámci mé funkce Vás doporučím dalším berlínským pěveckým sborům. 

Chorensemble Köpenick Berlin, Německo
Adventní zpěvy Praha 2019

První víkend v listopadu 2019 nikdy nezapomeneme – a za to Vám děkujeme! Je hodně aspektů festivalu Cantate Dresden, které se nám velmi libily. Naše vystoupení ve Frauenkirche - nezapomenutelné! Přátelský koncert v kostele sv. Anny Annenkirche - ojedinělý! Společný koncert v kostele Kříže Kreuzkirche - ohromující! Město Drážďany - velkolepé! Organizace festivalu – perfektní a bez stresu - úžasná. Profesionální fotografie jako suvenýr - opravdu dobré. DĚKUJEME

Frauenchor Berlin-Mahlsdorf, Německo
Cantate Dresden 2019

Ženský pěvecký sbor Frauenchor by rád poděkoval za úspěšný festival Cantate Dresden. Náš zpěv v kostelích Matky Boží Frauenkirche, Kříže a sv. Anny je pro nás nezapomenutelným zážitkem. Překvapila nás Vaše organizace – mistrovské dílo - a to kombinace 15 sborů z různých zemí spojená se skvělým zpěvem sboristů.. Velké poděkování patří také naší kompetentní průvodkyni paní Christine Helassové a její kolegyni.
Zajímavým a zábavným výkladem nám přiblížily Drážďany. Chtěla bych vám také osobně poděkovat za vynikající podporu v přípravné fázi. S vaší dobrou radou jste výrazně přispěli k úspěšné koncertní cestě našeho sboru.   

Frauenchor Stadtroda, Německo
Cantate Dresden 2019

Děkuji za celý festival .... bylo velmi zajímavé se zúčastnit ... !! Děkujeme všem zpěvákům Vox Feminae!

Vox Feminae, Finsko
Cantate Dresden 2019

Zpěv spojuje - to jsme mohli prožít během naší koncertní cesty. Měli jsme neočekávaná a a dojemná setkání se zpěváky jiných národností - setkání, která nás opět inspirovala. Pěvecký sbor, ještě více sloučený, po této koncertní cestě a bude ještě dlouho čerpat z dojmů a zážitků. Nic jmse nepostrádali a Vaše motivace je neuvěřitelná. Děkujeme music&friends za perfektní organizaci!

Gesangverein Schmalförden, Německo
Cantate Amsterdam 2016

V pořádku a a s baťohem plných krásných dojmů jsme se v neděli večer vrátili do Basilejského kraje. Byly to opravdu skvělé dny, které jsme mohli strávit v Mnichově. Počasí také ukázalo svoji nejlepší stránku. Všechno bylo velmi dobře zorganizované a skvěle vše fungovalo. Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za policejní hudební skupinu Polizeimusik Basel-Landschaft.

Polizeimusik Basel-Landschaft, Švýcarsko
MusicFest Bavaria München 2015

Náš pěvecký sbor Boni Discipuli se letos poprvé zúčastnil mezinárodního festivalu Cantate Dresden. Byla to pro nás velká čest a mimořádný zážitek. Velice nás ohromila slavnostní atmosféra, pozorné publikum a perfektní organizace. Drážďany nám ukázaly to nejlepší, také s pomocí naší průvodkyně. Děkujeme vám za perfektní spolupráci. Festival byl pro nás vyvrcholením roku.

Chor Boni Discipuli, Brno, Česká republika
Cantate Dresden 2015

Chlapecký orchestr Knabenkapelle Nördlingen se vrátil v pořádku z koncertního turné v České republice. Prožili jsme zajímavé dny s krásnými koncerty a mnoha turistickými poznatky. Za to bych vám chtěl poděkovat nejen jménem celého orchestru, ale i jménem hudebního ředitele Georga Winklera, především za vaši pečlivou organizaci a realizaci. music&friends odvedli tak skvělou práci, že náš pobyt běžel jak podle hodinek.

Knabenkapelle Nördlingen, Německo
MusicFest Carlsbad 2016

Děkujeme za skvělý čas v Praze a za skvělou akci! Všichni ve sboru jsme ocenili pomoc, kterou jsme obdrželi před příjezdem do Prahy, během pobytu v Praze a praktických otázkách! Také jsme obdrželi podrobný program, speciálně přizpůsobený pro náš sbor, který jsme velmi ocenili. (Díky za vaši práci!) Bylo to opravdu dobře organizované! Bylo hezké setkání s ostatními sbory z různých zemí. Velmi rádi se zúčastníme některé další Vaší akce. 

Oslo Damekor, Norsko
Adventní zpěvy Praha 2013

....že všech 30 zpěváků bude hodně dlouho vzpomínat na krásný festival Cantate Carlsbad. Bylo to velmi vzrušující a zajímavé sborové turné pro nás všechny, protože pro většinu z nás se jednalo o neznámou destinaci. Česká republika, historicky velmi zajímavé Karlovy Vary a Mariánské Lázně, skvělé koncerty, příjemné kontakty s ostatními zúčastněnými sbory, všechno se výborně zdařilo!

Männerchor Eintracht Emmenbrücke, Švýcarsko
Cantate Carlsbad 2015

Děkujeme za velmi krásný festival Cantate Amsterdam. Všichni jsme se skvěle bavili. Jako vždy byla vynikající organizace, skvělý hotel, jídlo, koncerty, výlety atd., což je velmi důležité. Blahopřejeme Vám a Vašemu týmu k výborné a efektivní práci. Závěrečná večeře spojená se zábavou, byla vynikající. Přišli jsme jako první a odcházeli jako poslední – což nelze víc komentovat! Akordeonista byl vynikající za důkladné podpory zpěváků. Tvrdě pracoval, což vysoce oceňujeme. Náš švédsky mluvící průvodce a řidič autobusu odvedli svou práci také velmi dobře.

Björkstakören Umea, Švédsko
Cantate Amsterdam 2015

Cítili jsme se v Praze jako doma a důkladně si to užili. Poděkujte všem organizátorům festivalu a že si velice vážíme jejich práce ..... zejména koncert na otevřeném pódium na vánočním trhu se svou skvělou atmosférou, setkání sborů v kostele sv. Mikuláše, přátelský koncert nebo závěrečný večer - všechno bylo velmi krásné. Všechny exkurze a další programy byly velmi dobře organizovány.

Esk Community Choir, Austrálie
Adventní zpěvy Praha 2008

Nejvyšší ocenění si zaslouží music&friends - užili jsme si pobytu a ocenili dobrou organizaci.

Konzertchor Biel – Seeland, Švýcarsko
Cantate Budweis 2011

Děkujeme za vynikající organizaci festivalu Cantate Barcelona 2010. Setkání s jinými sbory je vždy motivační. Ocenili jsme také profesionalitu průvodců, kteří nám přiblížili Katalánsko.

Sångföreningen Cajorna, Finnland
Cantate Catalunya 2010

Jménem našeho hudebního sdružení bych vám rád poděkoval za vaši vynikající organizační práci. Zejména s průvodkyní, která nám byla přidělena, bylo velké štěstí. ... Setkání a workshop s Josefem Vejvodou byl pozitivní zážitek, který nám zůstane v trvalé paměti. Jako krajský předseda 34 hudebních sdružení proto mohu doporučit jen music&friends.

Jugendblaskapelle Nabburg, Německo
Workshop Vejvoda Praha 2011

Koncertní cesta pěveckého sboru ASBAC byla úžasná! Všichni byli nadšení. Byl to vysněný výlet. Skupina již přemýšlí o další cestě ... Děkujeme za všechno - byli jste senzační!  

ASBAC Choir - Sbor brazilské centrální banky
Koncertní turné po Evropě 

Přesto, že jsme strávili ve 2 autobusech 2x 12 hodin jízdy z Thun/Bernu do Drážďan a zpět, tak byly však 4 dny skvělým zážitkem ... Abychom mohli navštívit všechny tyto kulturní hodnoty včetně manufaktury na výrobu porcelánu v Míšni, tak byl nutný výjimečný cestovní program vysoké kvality, obohacený o vystoupení sboru v kostele Matkz Boží Frauenkirche a na dvou dalších koncertech. Opravdu 5hvězdičkový program. Všichni členové sboru i spolucestující byli nadšeni a důkladně si tyto dny vychutnali...

Cantus Regio Thun, Švýcarsko
Cantate Dresden 2016

Velice vám děkuji za výlet “do vesmíru na jinou planetu“, tak jsme se všichni cítili. Také velký dík za jasně modrou oblohu. Prohlídky byly zábavné a zajímavé s velmi sympatickou a kompetentní průvodkyní, hotel splnil všechna očekávání a setkání s pěveckými sbory a koncerty byly potěšením. Úžasná hudba s milými lidmi. Bylo to celé krásné. Velice vám děkujeme za tento nezapomenutelný zážitek, o kterém budeme všichni ještě velmi dlouho snít.

Singgruppe Wirrsing Vöhringen, Německo
Adventní zpěvy Praha 2016

Měli jsme možnost poznat nádherná koncertní místa při našich výstupech s ostatními sbory před odborným publikem. Jak skvělá byla bufetová večeře na závěrečné oslavě sborů - nelze popsat slovy !! Amsterdam je krásné město, které jsme si užili !

Cantorion Creigiau, Wales, Velká Británie
Cantate Amsterdam 2016

Chtěl bych vám velmi poděkovat za skvělou organizaci našich výstupů v Praze. Děkuji mnohokrát!

KUD Kranjcevic, Švýcarsko
MusicFest Praha 2011

Festival byl dobře organizovaný a atmosféra mezi sbory byla úžasná. Doufáme, že se budeme moci v budoucnu účastnit dalších festivalů pořádaných music&friends.

Open Choir Kiriat Bialik, Izrael
Cantate Croatia 2014

Koncertní cesta do Mnichova byla velmi úspěšná. Užili jsme si pobyt a průvodce odvedl dobrou práci ... Několik dojmů, nelze zapomenout.... Pivní restaurace Löwenbräukeller: Měli jsme velmi zábavný večer a dva skvělí hudebníci nás nesmírně bavili. Geniální. Stručně řečeno, bych řekl: Pokud budeme plánovat další koncertní cestu, tak si určitě vzpomeneme na vaši adresu.  

Feldmusik Lupfig, Švýcarsko
MusicFest Bavaria Mnichov 2013

Milý nový dobrý příteli Wolfgangu, děkujeme Tobě i Tvé organizaci za výbornou zkušenost. Naši účast na festivalu Cantate Croatia hned tak rychle nezapomeneme. Jednalo se o jednu z mých nejlepších koncertních cest, kterou jsem podnikl během 43 let se sborem Grünerloekkens Mannskor. Ještě jednou děkuji za fantastické dny na Istrii.

Grünerloekkens Mannskor Oslo, Norsko
Cantate Croatia 2018

Vrátili jsme se zpět do Salvadoru. Děkujeme Vám za všechno - vše bylo skvělé jak během pobytu, tak i při koncertech. Průvodkyně provedla skvělou práci a večeře na rozloučenou byla perfektní - kompliment!

Chor Tom sobre Tom, Brazílie
Cantate Amsterdam 2014

Prožili jsme s Vámi nádherné dny v Českých Budějovicích, nás pěvecký sbor si vychutnal tyto dny s perfektním programem. Informace, které jsme obdrželi jak během plánování cesty, tak pak i během festivalu odpovídaly skutečnosti. Zdravím Helenu, naší skvělou průvodkyni.

Oslo Telefoniekerne, Norsko
Cantate Budweis 2018

© Copyright 1999-2024 btc - buchmann touristic&consulting  | Poslední aktualizace: 20.03.2024